SukiyakiErika

Mam rada Japonsko

Publikováno 16.11.2017 v 10:40 v kategorii Japonsko, přečteno: 63x

Od malička jsem si prala navštivit Japonsko. Pred dvoumi roky to se mi vyplnilo. Letela jsem tam s pritelem bez agence na 10 dni. Tak hodne se nam tam libylo že jsme se vratili i minuli rok a ted už planujeme vratit se tam v kvetnu 2018. roku.

Mnozi lidi rikaji, ktery tam byli, že je to zvlaštni zeme a že maš pocit jako kdybi si byl na druhe planete a opravdu je to tak. Japonci jsou krasne lide, ctijou prirodu i zvirata a krome toho každy Japonec udela všechno pro vas co muže.

Bohužel, malo kdo mluvi anglicky ale to se da prekonat. Neni tam vubec draho...myslim tak jak na jidlo tak i na ubytovani. Jenom doprava je tam dost draha ale aji pro to existuje rešeni tj. JR pass.

Let tam trva (ze Zahreba do Tokia) cca 16 hodin ze zastavkou v meste Doha. Nejdil to trva z Dohi do Tokia, cca11 hodin. Ale vyplati se to vadržet.

Zatim ahojte!Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Latryna 24.11.2017 v 03:39 Paráda! Som moc rada že sa Ti podarilo navštíviť Japonsko a teší ma že máš možnosť dostať sa tam opäť! Super! Nech sa Ti darí a pozdravuj Vladka!!! Cmuky


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?